کار با سایت

آموزش ثبت نام و خرید اشتراک سفیر ایران

فهرست مطالب

آموزش ثبت نام در سایت

برای ثبت نام در سایت از آموزش زیر استفاده کنید :

ثبت نام

ابتدا بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید، چنانچه پنجره مشکی برایتان باز شد، ابتدا از گزینه پایین روی نام نویسی کلیک کنید و سپس اطلاعات لازم را کامل کنید. اما چنانچه پنجره سفید رنگ باز شد، از همان ابتدا اطلاعات را کامل کرده و بر روی نام نویسی کلیک کنید.

اطلاعات ضروری برای نام نویسی شامل موارد زیر هست:

  1. نام
  2. نام خانوادگی
  3. شماره تماس
  4. رمز عبور دلخواه 6 رقمی

ارورهای ثبت نام

  1. اگر با ارور”جزئیات نامعتبر” مواجه شدید، به احتمال زیاد ایمیل شما نادرست هست، یکبار با خالی گذاشتن فیلد ایمیل تلاش کنید. همچنین ممکن است فیلد های دیگر را نادرست وارد کرده باشید.
  2. اگر با ارور “لطفا تمام اطلاعات مورد نیاز را پر کنید” مواجه شدید، یعنی یکی از فیلد های ضروری را خالی گذاشته اید، بررسی کنید آیا رمز عبور دلخواه تعیین کرده اید؟
  3. اگر با ارور “اطلاعات نامعتبر” مواجه شدید، یعنی این صفحه ایی که در حال پر کردن آن هستید، صفحه ورود هست، نه صفحه ثبت نام، لذا به صفحه ثبت نام بروید و مجدد فیلدها را پر کنید.

وارد کردن کد پیامک شده

بعد از ثبت اطلاعات ضروری (نام، نام خانوادگی، شماره تماس، رمز عبور دلخواه)، یک کد 4 رقمی برای شما پیامک می شود تا صحت شماره تماس احراز شود. آن را وارد کادر مربوطه کرده و گزینه ثبت کد تأیید را کلیک کنید. ثبت نام شما به اتمام رسید.

آموزش ورود و خرید اشتراک :

بعد از اتمام ثبت نام برای ورود به سایت و همچنین خرید اشتراک، از آموزش های زیر استفاده کنید.

ورود به سایت :

برای ورود به سایت، بر روی گزینه ورود کلیک کنید، سپس بعد از وارد کردن شماره تماس و رمزی که تعیین کردید، تیک گزینه “پذیرش قوانین” را بزنید و بر روی ورود کلیک کنید.

خرید اشتراک :

برای خرید اشتراک ابتدا وارد سایت شده، روی گزینه خرید اشتراک کلیک کنید. طرح های موجود را با ویژگی های هر کدام مطالعه کرده و پس از انتخاب طرح، بر روی خرید اشتراک کلیک کنید. سپس وارد صفحه ی بعد می شوید، در این صفحه نیز مجدد طرح خود را انتخاب کنید، چنانچه کد تخفیف دارید، آن را داخل کادر مربوطه وارد کنید، سپس گزینه اعمال را بزنید، کمی صبر کنید، حال بر روی خرید اشتراک کلیک کنید.

چنانچه تخفیف شما 100% باشد، یکسره به صفحه نتیجه پرداخت منتقل می شوید، در غیر اینصورت به درگاه بانک متصل شد و پس از پرداخت به صفحه نتیجه پرداخت منتقل می شوید.

اکنون برای مشاهده وضعیت پرداخت بر روی لینک پروفایل کلیک کرده و وضعیت پرداخت خود را مشاهده کنید.

در صورتی که در هر بخشی از کار با مشکل مواجه شدید از بخش “تماس با ما” و یا کمک می خواهید واتساب در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا