قوانین سفیر ایران

کاربر گرامی، ضمن تشکر از همراهی با مجموعه سفیر ایران، این مجموعه کاملا خصوصی بوده و از حق کپی رایت برخوردار است، ضمن مطالعه قوانین زیر در صورتی که مواردی خلاف قانون را مشاهده کردید از طریق صفحه تماس با ما، تخلف را به ما اطلاع دهید.

1. مجموعه سفیر تابع قوانین جمهوری اسلامی بوده و متعاقبا کاربر نیز موظف است قوانین مربوطه را رعایت کند.

2. ورود و ثبت نام کاربران در وب‏‌سایت سفیر ایران، و استفاده از هر گونه خدمات ارائه شده توسط مجموعه سفیر به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط، قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات است.

توجه داشته باشید که خرید اشتراک نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین از سوی کاربر است.

3. به اشتراک گذاشتن محتویات سایت با دیگران به طور کلی ممنوع بوده و هر شخص با پرداخت هزینه تنها خودش و اعضای خانواده اش می توانند به مطالب دسترسی داشته باشند، تنها استثنا در مورد مطالب رایگان سایت هست که به اشتراک گذاشتن آن ها بدون حذف لوگو و زیرنویس های داخل فیلم بلا مانع هست.

4. معلمان، مدیران و اساتیدی که تمایل دارند برای دانش آموزان و زبان آموزان و دانشجویان خود از محتوا استفاده کنند، بعد از ارتباط با ما از طریق لینک تماس با ما می توانند بدین منظور اشتراک مخصوص تهیه کنند.

5. دانلود محتواهای اشتراکی سایت صرفا برای استفاده شخصی بلامانع بوده و به اشتراک گذاری آن به هر شکل ممکن اعم از بارگزاری در سایت های دیگر، کانال ها و شبکه های اجتماعی شرعا و قانونا ممنوع است.

6. استفاده از یک کد تخفیف برای هر کاربر تنها یکبار مجاز هست (محدودیتی در استفاده از کد تخفیف های متفاوت نیست)، بنابراین اگر یکبار از یک کد تخفیف با حساب های کاربری متفاوت استفاده کند، غیر قانونی بوده و در صورت تایید توسط مدیریت امکان محرومیت دائمی برای کاربر وجود دارد.

7. در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز، مبتذل و انتشار هرگونه لینک ممنوع است .

8. هر کاربر حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط مجموعه سفیر در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع است.
همچنین کاربران حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.

9. در سایت هایی که خدمات به صورت دانلودی می باشد، معمولا امکان عودت وجه وجود ندارد، اما مطابق آنچه در صفحه خدمات بیان شده، چنانچه کاربری به هر دلیل از خدمات راضی نبود، می تواند تنها تا 24 ساعت پس از زمان خرید، وجه خود را در ضمن 3 روز کاری دریافت کند.

توجه داشته باشید که طبیعتا در صورتی که کاربری قصد عودت وجه داشت، تحت هیچ شرایطی نباید بعد از عودت وجه از فایل های سایت (که در خلال 24 ساعت دانلود کرده) استفاده کند.

10. مجموعه سفیر ایران حق هر گونه ویرایش و تغییر در قوانین را برای خود محفوظ داشته و کاربران برای اطلاع از تغییر قوانین و یا قوانین جدید می بایست همواره صفحه ی قوانین را دنبال کنند.